Blog

Blog se odebral do zimního spánku, na kecy není čas, lítáme!

07.11.2010 14:13
>>

Pozor na invertování kitu

04.06.2009 22:44

 

Jo to je prej ten název - invertování.  Zkrátka se nafukovací kite protočí na opačnou stranu, překroputí se ban a rupne! Přesně to jsem zažil před pár dny s Ozonem Instinct. S klasickými Cé -čky se mi to nikdy nestalo. 

>>

Vždycky to nevynde

06.02.2009 23:50

 

Tak jsem v týdnu razil na Vysočinu. Nejbližší kopec nad 600m.n.m. od Brna je asi Sykoř, náhorní plochy kolem vesničky Synalov vypadaly podle googlu provozuschopně (přece nebudu ztrácet hodinu cestou na Fryšavu, ne?) Je to 25 km, vítr měl nárazy přes 15m/s, tak jsem z práce vyrazil. Sníh byl dost vyfoukanej, občas lezl krtinec, ale šel jsem hned na věc. Louka tak 500m celkem členitá.  8m Access tahal jak zběsilej, po pár neplánovaných poletech bylo jasný, že bude veselo. Nechtěl jsem se ale zdržovat nafukováním 5m Rebela. Při jednom přistání, jsem dával obvzlášť pozor, abych nerubnul náběžkou do země. Miglo to se mnou pěkně barem do země a schytal to palec na ruce. Trčel od baru a šel jako první do ledové plotny. Doktor na rentgenu hlásil frakturu, takže na nějakej týden mám klídek.

Z toho mám poučení, že při jakýmkoliv vzlítnut od země je třeba  kita držet vždy nad hlavou a mít ho na baru přitáhnutýho, aby bylo přistání hladší. Hlavně ale před dosednutím přiklopit všechny údy! Co trčí bude uraženo.

>>

První zpráva

13.12.2008 00:03

 

Tak jsem zahájil, fakt nás to docela chytlo a je o čem si na tomto webu povídat. Přidávám diskuse a ankety, postupně to začněm krmit!

 Číst zprávy tohoto blogu je možné i přes RSS kanál.

>>

Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

Product Reviews

Honest Reviews of Products You Can Trust

Datum
Vložil
Titulek

Technology and AI news

How AI Is Changing the World

Datum
Vložil
Titulek

Искусственный интеллект и новейшие технологии

Неограниченные возможности ИИ

Datum
Vložil
Titulek

deSara thanks for my account now

thanks for approve my account :)

deSara

Datum
Vložil
Titulek

hi all users

hello there. What can i do for you hehes thanks

i registered 2 weeks ago but i cant find where can i search any words.

thanks for help :)

Datum
Vložil
Titulek

Jѕem obуcе?na hоlkа. Chсі poznаt obуce?neho vaznehо muzе.

Аhоj!
Vsiml ?ѕem ѕi, ze mnоhо kluku dava prednоst normalnim divkam.
Тleѕkam muzum tam venku, kteri melі kоule uzit ѕi laѕku mnоhа zеn a vуbrаt ѕi tu, о ktеre vedel, ze bude ?eho nе?lерsim рritеlem behеm te hrbоlаte а blaznive veci zvаne zіvоt.
Chtelа ?sеm byt tоu kаmaradkоu, nе ?еn stabilni, spolеhlivоu a nudnоu zenou v domaсnostі.
Je mі 24 let, Chrіstіna, z Cеske reрublikу, umim take аnglісky.
Каzdорadne muj prоfіl nаjdete zdе: http://tippmotosof.ml/page-62082/

Datum
Vložil
Titulek

an experimental drug

unifiram (developmental code name dm-235) is an experimental drug which has antiamnesic effects in animal studies and with significantly higher potency than piracetam. sunifiram is a molecular simplification of unifiram (dm-232). another analogue is sapunifiram (mn-19). as of 2016, sunifiram had not been subjected to toxicology testing, nor to any human clinical trials, and is not approved for use anywhere in the world.

Datum
Vložil
Titulek

Syn-Coll in comestic.

Palmitoyl tripeptide-5 triflate is a component of cell transduction, and promotes the production of collagen. It is commonly used in anti-aging and anti-wrinkle cosmetics.

Datum
Vložil
Titulek

Are you 18? Come in and don't be shy!

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Datum
Vložil
Titulek

treatment of candidemia, acute disseminated candidiasis, candida peritonitis, abscesses and esophageal candidiasis.

micafungin, sold under the brand name mycamine, is a polyene antifungal medication used to treat and prevent invasive fungal infections including candidemia, abscesses and esophageal candidiasis. it inhibits the production of beta-1,3-glucan, an essential component of fungal cell walls. micafungin is administered intravenously. it received final approval from the u.s. food and drug administration (fda) on march 16, 2005, and gained approval in the european union on april 25, 2008.

indications
micafungin is indicated for the treatment of candidemia, acute disseminated candidiasis, candida peritonitis, abscesses and esophageal candidiasis. since january 23, 2008, micafungin has been approved for the prophylaxis of candida infections in patients undergoing hematopoietic stem cell transplantation (hsct).

micafungin works by way of concentration-dependent inhibition of 1,3-beta-d-glucan synthase resulting in reduced formation of 1,3-beta-d-glucan, which is an essential polysaccharide comprising one-third of the majority of candida spp. cell walls. this decreased glucan production leads to osmotic instability and thus cellular lysis.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.